Pozycjonowanie Bydgoszcz Skuteczna reklama i promocja w internecie - pozycjonowanie stron Bydgoszcz, Toruń, Włocławek - w branży od 1997 roku!

Po raz kolejny wpisujesz wybrane słowa lub frazy kluczowe i nic?! Nie możesz zaleźć swojej strony w Internecie? Dzięki pozycjonowaniu możesz zmienić to tanio, szybko i skutecznie. Dzięki pozycjonowaniu adres Twojej strony internetowej ukaże się na pierwszej pozycji w wyszukiwarce co pozwoli na jej zaistnienie w sieci. Co więcej jeśli Twoja strona pojawi się w tzw. TOP 10 wyników generowanych przez wyszukiwarkę Twoja strona dotrze do najbardziej zainteresowanych użytkowników sieci, co znacznie zwiększy ilość potencjalnych klientów. Ale to nie wszystko, wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania nie tylko sprawia, że znacznie wzrasta prawdopodobieństwo przyciągnięcia potencjalnych klientów, ale jest także ważnym czynnikiem budującym wizerunek i markę firmy.

Z badań statystycznych m.in. GEMIUS wynika:

  • Google jest bezsprzecznym liderem w rankingu wyszukiwarek (ponad 90% rynku)
  • Polskie portale m.in. Onet oraz Interia korzystają z silnika Google
  • 80% ludzi przegląda jedynie witryny, które wyświetlają się na 1 stronie wyszukiwań (tzw. TOP 10)
  • 92,5% użytkowników Internetu poszukujących informacji nie przechodzi poza trzecią stronę wyników wyszukiwania

statsy

 

Zapytaj o ofertę – Pozycjonowanie stron województwo kujawsko-pomorskie (Aleksandrów Kujawski, Brodnica, Bydgoszcz, Ciechocinek, Grudziądz, Inowrocław, Kruszwica, Mogilno, Solec Kujawski, Strzelno, Świecie, Toruń, Włocławek, Żnin).

Sekretariat (dane do korespondencji):
heapmail Internet Solutions sp. z o.o.
ul. Szczawieńska 2, 58-310 Szczawno Zdrój; (Dolnośląski Park Technologiczny „T-Park”)
T: +48 74 64-80-600
F: +48 74 64-80-605
Kontakt mailowy: info@hm.pl
Formularz kontaktowy