Pozycjonowanie Katowice Skuteczna reklama i promocja w internecie - pozycjonowanie stron Bytom, Zabrze, śląskie - w branży od 1997 roku!

Pozycjonowanie to proces polegający na przygotowaniu strony www tak by była ona umieszczana możliwie wysoko w wynikach wyszukiwania. Proces ten polega m.in. na poprawie kodu strony, systemu nawigacji i publikowanych treści tak by były one zgodne z wymogami wyszukiwarek. Te wszystkie działania przekładają się na cel pozycjonowania, czyli na jak najlepszą pozycję w wynikach wyszukiwania. Dzięki wysokiej pozycji strony www osoba, która w wyszukiwarkę wpisze ustalone wcześniej z Państwem słowo kluczowe bez najmniejszego problemu odnajdzie stronę internetową Państwa firmy. Jesteśmy pewni, że tego typu działanie znacznie zwiększy ilość potencjalnych klientów i pozytywnie wpłynie na wizerunek Państwa firmy.

Z badań statystycznych m.in. GEMIUS wynika:

  • Google jest bezsprzecznym liderem w rankingu wyszukiwarek (ponad 90% rynku)
  • Polskie portale m.in. Onet oraz Interia korzystają z silnika Google
  • 80% ludzi przegląda jedynie witryny, które wyświetlają się na 1 stronie wyszukiwań (tzw. TOP 10)
  • 92,5% użytkowników Internetu poszukujących informacji nie przechodzi poza trzecią stronę wyników wyszukiwania

statsy

Zapytaj o ofertę – Pozycjonowanie stron województwo śląskie (Bielsko Biała, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, Knurów, Piekary Śląskie, Racibórz, Radzionków, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Wodzisław Śląski, Zabrze, Żory, Żywiec).

Sekretariat (dane do korespondencji):
heapmail Internet Solutions sp. z o.o.
ul. Szczawieńska 2, 58-310 Szczawno Zdrój; (Dolnośląski Park Technologiczny „T-Park”)
T: +48 74 64-80-600
F: +48 74 64-80-605
Kontakt mailowy: info@hm.pl
Formularz kontaktowy