Pozycjonowanie Kraków Skuteczna reklama i promocja w internecie - pozycjonowanie stron Tarnów, Nowy Sącz, Bochnia - w branży od 1997 roku!

Ostanie lata to ogromna zmiana w zakresie kanałów komunikacji i sprzedaży. Jeszcze kilka lat temu największym medium reklamowym była telewizja jednak wraz z rozwojem technik masowego przekazu na fotelu lidera rozgościł się Internet – obecnie najpotężniejsze narzędzie reklamy i marketingu. Co więcej przeprowadzone badania świadczą, że Internauci najwięcej czasu spędzonego w sieci poświęcają na wyszukiwanie. Oznacza to, że marketing w wyszukiwarkach jest najbardziej skuteczną formą reklamy w Internecie. W związku z tym przedstawiamy Państwu innowacyjne narzędzie – POZYCJONOWANIE. Dzięki pozycjonowaniu Państwa strona www może znaleźć się w pierwszych dziesięciu wynikach wyszukiwania i dotrzeć do najbardziej zainteresowanych użytkowników Internetu.

Z badań statystycznych m.in. GEMIUS wynika:

  • Google jest bezsprzecznym liderem w rankingu wyszukiwarek (ponad 90% rynku)
  • Polskie portale m.in. Onet oraz Interia korzystają z silnika Google
  • 80% ludzi przegląda jedynie witryny, które wyświetlają się na 1 stronie wyszukiwań (tzw. TOP 10)
  • 92,5% użytkowników Internetu poszukujących informacji nie przechodzi poza trzecią stronę wyników wyszukiwania

statsy

Zapytaj o ofertę – Pozycjonowanie stron województwo małopolskie (Bochnia, Gorlice, Kraków, Krynica Zdrój, Limanowa, Muszyna, Nowy Sącz, Nowy Targ, Oświęcim, Rabka, Tarnów, Trzebnica, Wadowice, Wieliczka, Zakopane).

Sekretariat (dane do korespondencji):
heapmail Internet Solutions sp. z o.o.
ul. Szczawieńska 2, 58-310 Szczawno Zdrój; (Dolnośląski Park Technologiczny „T-Park”)
T: +48 74 64-80-600
F: +48 74 64-80-605
Kontakt mailowy: info@hm.pl
Formularz kontaktowy