Pozycjonowanie Łódź Skuteczna reklama i promocja w internecie - pozycjonowanie stron Łódź, Pabianice, Piotrków - w branży od 1997 roku!

W skład pozycjonowania wychodzi m.in. optymalizacja strony (tzn. poprawa nawigacji, struktury oraz publikowanych treści), dzięki której witryna lepiej spełnia wymagania stawiane przez wyszukiwarkę co przekłada się na cel pozycjonowania czyli na jak najwyższa pozycję strony www w wynikach generowanych przez wyszukiwarkę. Wysoka pozycja z kolei przekłada się na wzrost potencjalnych klientów i z pewnością przynosi wymierne korzyści. Istotny jest również fakt , że dzięki wysokiej pozycji strony jest ona traktowana jako strona lidera w branży.

Z badań statystycznych m.in. GEMIUS wynika:

  • Google jest bezsprzecznym liderem w rankingu wyszukiwarek (ponad 90% rynku)
  • Polskie portale m.in. Onet oraz Interia korzystają z silnika Google
  • 80% ludzi przegląda jedynie witryny, które wyświetlają się na 1 stronie wyszukiwań (tzw. TOP 10)
  • 92,5% użytkowników Internetu poszukujących informacji nie przechodzi poza trzecią stronę wyników wyszukiwania

statsy

Zapytaj o ofertę – Pozycjonowanie stron województwo łódzkie (Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Brzeziny, Działoszyn, Kamieńsk, Koluszki, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Stryków, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Warta, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zgierz, Żychlin).

Sekretariat (dane do korespondencji):
heapmail Internet Solutions sp. z o.o.
ul. Szczawieńska 2, 58-310 Szczawno Zdrój; (Dolnośląski Park Technologiczny „T-Park”)
T: +48 74 64-80-600
F: +48 74 64-80-605
Kontakt mailowy: info@hm.pl
Formularz kontaktowy