Pozycjonowanie Poznań Skuteczna reklama i promocja w internecie - pozycjonowanie stron Poznań, Konin, Piła - w branży od 1997 roku!

Pozycjonowanie stron www to usługa, która powstała w odpowiedzi na zmiany w zakresie kanałów komunikacji i sprzedaży. Polega ona na działaniach zmierzających do osiągnięcia przez stronę jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki internetowej. Wysoka pozycja strony to znaczny wzrost potencjalnych klientów oraz ważny czynnik budujący markę i wizerunek firmy. Jesteśmy pewni, że tego typu działanie marketingowe jest skuteczną reklamą w Internecie, która z pewnością przyniesie Państwu korzyści.

Z badań statystycznych m.in. GEMIUS wynika:

  • Google jest bezsprzecznym liderem w rankingu wyszukiwarek (ponad 90% rynku)
  • Polskie portale m.in. Onet oraz Interia korzystają z silnika Google
  • 80% ludzi przegląda jedynie witryny, które wyświetlają się na 1 stronie wyszukiwań (tzw. TOP 10)
  • 92,5% użytkowników Internetu poszukujących informacji nie przechodzi poza trzecią stronę wyników wyszukiwania

statsy

Zapytaj o ofertę – Pozycjonowanie stron województwo wielkopolskie (Buk, Dąbie, Dobra, Gniezno, Jarocin, Kalisz, Kępno, Kłodawa, Koło, Konin, Kościan, Kórnik, Krotoszyn, Książ Wielkopolski, Leszno, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Nekla, Nowy Tomyśl, Oborniki, Odolanów, Opalenica, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Pniewy, Pobiedziska, Poznań, Puszczykowo, Rawicz, Sieraków, Skoki, Słupca, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Środa Wielkopolska, Trzcianka, Trzemeszno, Turek, Ujście, Wągrowiec, Witkowo, Wolsztyn, Wronki, Września, Wysoka, Zduny, Złotów).

Sekretariat (dane do korespondencji):
heapmail Internet Solutions sp. z o.o.
ul. Szczawieńska 2, 58-310 Szczawno Zdrój; (Dolnośląski Park Technologiczny „T-Park”)
T: +48 74 64-80-600
F: +48 74 64-80-605
Kontakt mailowy: info@hm.pl
Formularz kontaktowy