Pozycjonowanie Szczecin Skuteczna reklama i promocja w internecie - pozycjonowanie stron Szczecin, Kołobrzeg, Koszalin - w branży od 1997 roku!

Pozycjonowanie to zespół zadań wykonywanych w obrębie strony www, dzięki którym jest ona dużo bardziej przyjazna i dostępna dla użytkowników, a co najważniejsze lepiej się indeksuje co zapewnia jej wysoką pozycje w wynikach generowanych przez wyszukiwarkę. Wysoka pozycja zapewnia ruch na stronie dzięki czemu znacznie wzrasta ilość najbardziej zainteresowanych, potencjalnych klientów. Pozycja strony w tzw. TOP10 sprawia, że jest ona odbierana i traktowania jako strona lidera w branży. Dziś wypozycjonowana strona przynosi korzyści przez długi czasu i mocno rzutuje na pozytywny wizerunek firmy.

Z badań statystycznych m.in. GEMIUS wynika:

  • Google jest bezsprzecznym liderem w rankingu wyszukiwarek (ponad 90% rynku)
  • Polskie portale m.in. Onet oraz Interia korzystają z silnika Google
  • 80% ludzi przegląda jedynie witryny, które wyświetlają się na 1 stronie wyszukiwań (tzw. TOP 10)
  • 92,5% użytkowników Internetu poszukujących informacji nie przechodzi poza trzecią stronę wyników wyszukiwania

statsy

Zapytaj o ofertę – Pozycjonowanie stron województwo zachodniopomorskie (Barlinek, Białogard, Choszczno, Darłowo, Dębno, Drawsko Pomorskie, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Koszalin, Łobez, Międzyzdroje, Myślibórz, Nowogard, Police, Pyrzyce, Sławno, Stargard Szczeciński, Szczecin, Szczecinek, Świdwin, Świnoujście, Trzebiatów, Wałcz, Wolin).

Sekretariat (dane do korespondencji):
heapmail Internet Solutions sp. z o.o.
ul. Szczawieńska 2, 58-310 Szczawno Zdrój; (Dolnośląski Park Technologiczny „T-Park”)
T: +48 74 64-80-600
F: +48 74 64-80-605
Kontakt mailowy: info@hm.pl
Formularz kontaktowy