Pozycjonowanie Zielona Góra Skuteczna reklama i promocja w internecie - pozycjonowanie stron Zielona Góra, Gorzów, lubuskie - w branży od 1997 roku!

Pozycjonowanie jest nowa formą promocji i reklamy w Internecie – obecnie najpotężniejszym medium reklamowym. Rola Internetu wciąż rośnie i będzie rosła dlatego też każda firma nie zależnie od swojej wielkości chcąc osiągnąć sukces, wcześniej czy później będzie musiała postawić na marketing w tym właśnie medium. Przeprowadzone badania świadczą, że użytkownicy Internetu najwięcej czasu spędzonego w sieci poświęcają na wyszukiwanie. Oznacza to, że najskuteczniejszą reklamą jest reklama w wyszukiwarkach. Pozycjonowanie jest procesem, dzięki któremu strona www pojawia się w pierwszych dziesięciu wynikach wyszukiwania. Oznacza to, że osoba, która w wyszukiwarkę wpisze dane słowo kluczowe związane z Państwa działalnością odnajdzie stronę Państwa Firmy w pierwszych dziesięciu wynikach wygenerowanych przez wyszukiwarkę. Dzięki temu bez problemu dotrą Państwo do najbardziej zainteresowanych potencjalnych klientów.

Z badań statystycznych m.in. GEMIUS wynika:

  • Google jest bezsprzecznym liderem w rankingu wyszukiwarek (ponad 90% rynku)
  • Polskie portale m.in. Onet oraz Interia korzystają z silnika Google
  • 80% ludzi przegląda jedynie witryny, które wyświetlają się na 1 stronie wyszukiwań (tzw. TOP 10)
  • 92,5% użytkowników Internetu poszukujących informacji nie przechodzi poza trzecią stronę wyników wyszukiwania

statsy

Zapytaj o ofertę – Pozycjonowanie stron województwo lubuskie (Drezdenko, Gorzów Wielkopolski, Kożuchów, Krosno Odrzańskie, Międzyrzecz, Nowa Sól, Skwierzyna, Sława, Słubice, Sulechów, Sulęcin, Świebodzin, Wschowa, Zielona Góra, Żagań, Żary).

Sekretariat (dane do korespondencji):
heapmail Internet Solutions sp. z o.o.
ul. Szczawieńska 2, 58-310 Szczawno Zdrój; (Dolnośląski Park Technologiczny „T-Park”)
T: +48 74 64-80-600
F: +48 74 64-80-605
Kontakt mailowy: info@hm.pl
Formularz kontaktowy